SZMF Winter Cup 2020: Konečné poradie tímov

Niké Winter Cup

Počas soboty 25.janurára sa v hale v Korni konal tretí ročník SZMF Winter Cupu, ktorého sa zúčastnilo 20 najlepších tímov Slovenska.

V TOP 10 dominancia západu

Na SZMF Winter Cup-e sa podľa celkového poriadia tímov viac darilo tímom zo západného Slovenska. V prvej pätke boli tri tímy zo západu, keď okrem víťazného Atletica Trnava obsadili štvrtú priečku hráči Letky Trenčín a piate miesto patrí Pivkárom z Nitry. Druhé  a tretie miesto putovalo na východ, keďže Atletico vo finále zdolalo košické ASGuard security a tretie miesto vybojoval majster Slovenska z Piešťan 2019 – TO-DAY – Hydrokres Prešov, keď v súboji o bronz zdolal Letku. Na šiestom až desiatom miesto to bola ešte výraznejšia dominancia západu, keď okrem 9. tímu Koniferum Lipany obsadili ostatné miesta západniari.